[ZAPROSZENIE] Studenci z koła SimLE pokażą rakietę „R7 Orzeł” przed zawodami w USA
[ZAPROSZENIE] Studenci z koła SimLE pokażą rakietę „R7 Orzeł” przed zawodami w USA
W poniedziałek, 13 kwietnia o godz. 13.00 w Akademickim Klubie PG Kwadratowa odbędzie się oficjalna prezentacja rakiety „R7 Orzeł”, skonstruowanej przez studentów z międzywydziałowego koła naukowego SimLE. To ponad czterometrowa konstrukcja zdolna wznieść się na wysokość 3 kilometrów. Już w maju będzie reprezentować Polskę na międzynarodowych zawodach rakietowych FAR-OUT 2026 w USA.
czytaj więcej