Mierzeja-Wiślana-media

Zarządzanie zasobami wód podziemnych musi być efektywne. Pracują na tym naukowcy z PG

Załączniki

W realizacji projektów uczestniczą pracownicy Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska PG: dr inż. Wioletta Gorczewska-Langner, dr inż. Anna Gumuła-Kawęcka, dr hab. inż. Beata Jaworska-Szulc, prof. uczelni, dr Dawid Potrykus, dr hab. inż. Agnieszka Sabik, prof. uczelni, prof. dr hab. inż. Adam Szymkiewicz, prof. dr hab. inż. Wojciech Witkowski, prof. dr hab. inż. Ewa Wojciechowska oraz pracownik Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki: dr inż. Tomasz Berezowski.

Tytuł pliku: Zespół badaczy z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

data publikacji: 10.07.2024

rozmiar: 229,8 kB