Alber 1200x400t

Jak udowodnić, że Twój pies nie jest człowiekiem? Zajęli się tym naukowcy z Gdańska

Załączniki

Na zdj. od lewej: dr inż. J. Wysocka (w czasie pisania Wydział Chemiczny PG, obecnie Instytut Biologii i Medycyny Molekularnej), dr P. Niedziałkowski (Wydział Chemii UG), prof. dr hab inż. T. Ossowski (Wydział Chemii UG), dr hab. inż. P. Ślepski (Wydział Chemiczny PG), mops Albert, dr hab. inż. J. Ryl, prof. uczelni (WTiMS PG), dr hab. inż. R. Bogdanowicz, prof. uczelni (WETI PG)

Tytuł pliku: Na zdj. zespół badawczy z psem Albertem

data publikacji: 15.04.2021